אזימוט  גיוס  והשמה

בכירים

 

בתעשיית ההיי-טק הישראלית נדרשים מנהלים ומנכל"ים מנוסים ומוכשרים, שביכולתם לבנות חברות גדולות, ולא כאלה שעוברים מסטארט-אפ אחד למשנהו או מחברה לחברה. מנגד, משותפת לכולם התחושה שתעשיית ההיי-טק המקומית איתנה וחזקה. "כל אחד רוצה להיות מנכ"ל" שרים שלום חנוך ואריק איינשטין, אך לא כל אחד יכול להיות מנכ"ל. על מנת להיות מנהל זקוקים לכישורים מסוימים, אופי מסוים, ובעיקר יכולות שיכולות לבוא לידי ביטוי לא רק ברצון ובמחשבה, אל גם בפועל, כאשר עומדים אל מול אנשים שחלקם מאמינים שהם יכולים לעשות את העבודה בצורה טובה יותר מאתנו, ואחרים צריכים מישהו בדמות מנהל, אשר יגרום להם להוציא לפועל את הכישורים שלהם.

גיוס בכירים במגזר העסקי והפרטי בשוק הישראלי והקושי בבינלאומי , הינו תהליך מורכב הדורש גיבוש של תהליכי  השמה איכותיים ומקצועיים, ואנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים בתחום המשאב האנושי, ואשר נחשפו לתהליכים  אלו ומכירים את תנאי העסקתם של בכירים  בארץ ובחו"ל כולל כישוריהם הניהוליים ודרישותיהם.

תהליך  השמת בכירים מנוהל ע"י מנכלי"ת  החברה הגב' בלוריה דיין.

עם הכרות של למעלה מ 17 שנה בתחום,הכולל קשרים בארץ ובחו"ל בגיוס משרות בכירות לתפקידי מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח, פיתוח עסקי, שיווק ומכירות, תפעול ועוד, ובמגוון רחב של מגזרים ציבוריים, פרטיים ועסקיים,בלוריה, מעמידה ללקוחותיה  טיפול פרטני ורגיש  הכולל  ליווי וייעוץ לאורך כל שלבי התהליך : החל מהגדרת הפרופיל ועד לשלב האחרון לקליטה מוצלחת בחברה.

 

אנחנו פה לרשותכם למענה על כל שאלה ולמתן פרטים נוספים לגיוס דיסקרטי! 

לתפקידים בכירים מוזמנים לפנות בפרטי לגב' דיין בלוריה  bloria@azimut2000.co.il

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות