אזימוט  גיוס  והשמה

פיננסי

גיוס מועמדים למחלקת כספים הוא תפקיד חשוב בארגון  אלו תפקידים הנמצאים בראש הפירמידה הארגונית, הדורשים אנשים יחידי סגולה ועל כן איוש משרה כזו, מצריך תהליך גיוס שונה בעל דגשים אחרים.

מי המועמד המתאים למח' כספים

מועמד למח' כספים צריך לא רק להיות מעולה בתחומו, אלא גם להצליח ולהשתלב במהירות בחברה קיימת ופועלת. הכניסה לצוות כספים אינה משימה פשוטה, דורשת היכרות מקיפה עם עולם התוכן בו פועלת החברה, וכן יכולת למידה והסתגלות מהירה. ההכשרה חייבת להיות מקצועית ויעילה. לעובד אנשי כספים כמו : מנהח"ש, מנהל גביה, כלכלן, מומלץ שיהיה גיבוי מגבוה, קרי מנהל כספים, סמנכ"ל כספים, חשב ,שיעמוד מאחוריו. בדרך זו, יכול עובד הכספים להתמודד באופן מקצועי ולייעץ במקרים חריגים או קיצוניים שעלולים לצוץ .

אזימוט  צברה לאורך השנים היכרות מעמיקה וקשרים אישיים עם בעלי התפקידים הבכירים בארגונים המובילים במשק. העבודה מולם מתבצעת על בסיס אמון שנבנה לאורך שנים, במומחיותה המקצועית של אזימוט, ברגישות ובדיסקרטיות שבה החברה פועלת. לרשותנו מועמדים איכותיים ומקצועיים בתחומי הפיננסים השונים.

צוות מקצועי בתחום הפיננסי הכולל ידע, ניסיון ויכולת מקצועית בשילוב מענה ושירות מידי, עומדים לשירותך, ומסייעים לך למצוא את הפתרון היעיל תוך שימוש בקבלת העובדים  מתאימים.

גיוס מועמדים המובילים בתחום הפיננסי:

*  מנהלי כספים

*  CFO

*  חשבים

*  עוזרי חשב

*  רו"ח מוסמכים

*  מקצועיים בתחום ה- USGAAP, SOX IFRS

*  כלכלנים בוגרי אוניב' מובילות

*  אנלסטים

*  מנהלי חשובונת סוג 1+2 3 מדופלם עצמאים.

*  יועצי מס.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות